notification-daemon - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
cs: Démon zprostředkující upozornění

en: Display notifications
cs: Zobrazuje upozornění

en: Closes the notification.
cs: Zavírá upozornění.

en: Notification summary text.
cs: Souhrnný text upozornění.

en: Invalid notification identifier
cs: Neplatný identifikátor upozornění

en: Exceeded maximum number of notifications
cs: Překročen maximální počet upozornění

en: Enable debugging code
cs: Povolit ladicí kód

en: Replace a currently running application
cs: Nahradit právě běžící aplikaci

en: Notification body text.
cs: Text v těle upozornění.

en: Clear all notifications
cs: Vymazat všechna upozornění

en: Notifications
cs: Upozornění
