notification-daemon master - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
da: Overskred maksimalt antal påmindelser

en: Invalid notification identifier
da: Ugyldigt påmindelses-id

en: Clear all notifications
da: Ryd alle påmindelser

en: Notifications
da: Påmindelser

en: Notification
da: Påmindelse

en: Display notifications
da: Vis påmindelser

en: Notification Daemon
da: Påmindelsesdæmon
