notification-daemon master - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
eo: La maksimuma nombro de sciigoj superiĝis

en: Invalid notification identifier
eo: Nevalida sciigoidentigilo

en: Clear all notifications
eo: Forigi ĉiujn sciigojn

en: Notifications
eo: Sciigoj

en: Notification
eo: Sciigo

en: Notification Daemon
eo: Sciiga Demono

en: Display notifications
eo: Montri sciigojn
