notification-daemon master - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
et: Maksimaalne teadete arv on ületatud

en: Invalid notification identifier
et: Sobimatu teateindentifikaator

en: Clear all notifications
et: Kustuta kõik teated

en: Notifications
et: Teated

en: Notification
et: Teade

en: Display notifications
et: Teateid kuvatakse

en: Notification Daemon
et: Teavitamisdeemon
