notification-daemon master - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
eu: Gehienezko jakinarazpen kopurua gaindituta

en: Invalid notification identifier
eu: Jakinarazpen-identifikadore baliogabea

en: Clear all notifications
eu: Garbitu jakinarazpen guztiak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Notification
eu: Jakinarazpena

en: Display notifications
eu: Bistaratu jakinarazpenak

en: Notification Daemon
eu: Jakinarazpenen daemon-a
