notification-daemon master - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
fa: از مرز بیشینه‌ی تعداد هشدار رد شده

en: Invalid notification identifier
fa: شناسه نامعتبر برای هشدار

en: Clear all notifications
fa: پاک کردن همه‌ی هشدارها

en: Notifications
fa: هشدارها

en: Notification
fa: هشدار

en: Display notifications
fa: نمایش هشدارها

en: Notification Daemon
fa: شبح هشدارها
