notification-daemon - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
fi: Ylitetty ilmoitusten maksimilukumäärä

en: Invalid notification identifier
fi: Virheellinen ilmoitustunniste

en: Clear all notifications
fi: Tyhjennä kaikki ilmoitukset

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Notification
fi: Ilmoitus

en: Display notifications
fi: Näytä ilmoitukset

en: Notification Daemon
fi: Ilmoituspalvelu
