notification-daemon master - en to fur translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
fur: Superât il numar massim di notifichis

en: Invalid notification identifier
fur: Identificazion di notifiche no valide

en: Clear all notifications
fur: Nete dutis lis notifichis

en: Notifications
fur: Notifichis

en: Notification
fur: Notifiche

en: Notification Daemon
fur: Demoni dis notifichis

en: Display notifications
fur: Mostre notifichis
