notification-daemon master - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
gl: Excedeuse o número máximo de notificacións

en: Invalid notification identifier
gl: Identificador de notificación non válido

en: Clear all notifications
gl: Limpar todas as notificacións

en: Notifications
gl: Notificacións

en: Notification
gl: Notificación

en: Display notifications
gl: Mostrar notificacións

en: Notification Daemon
gl: Daemon de notificacións
