notification-daemon master - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Closes the notification.
hu: Bezárja az értesítést.

en: Notification summary text.
hu: Értesítés összegzőszöveg.

en: Invalid notification identifier
hu: Érvénytelen értesítésazonosító

en: Enable debugging code
hu: Hibakereső kód engedélyezése

en: Replace a currently running application
hu: Egy jelenleg futó alkalmazás cseréje

en: Notification body text.
hu: Értesítés törzsszöveg.

en: Clear all notifications
hu: Minden értesítés törlése

en: Notifications
hu: Értesítések
