notification-daemon - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
it: Demone notifiche

en: Display notifications
it: Mostra le notifiche

en: Closes the notification.
it: Chiude la notifica.

en: Notification summary text.
it: Testo riepilogo notifica.

en: Invalid notification identifier
it: Identificatore notifica non valido

en: Exceeded maximum number of notifications
it: Superato il numero massimo di notifiche

en: Enable debugging code
it: Abilita codice di debug

en: Replace a currently running application
it: Sostituire un’applicazione attualmente in esecuzione

en: Notification body text.
it: Testo della notifica.

en: Clear all notifications
it: Cancella notifiche

en: Notifications
it: Notifiche
