notification-daemon master - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ja: 通知数の最大値を超過

en: Invalid notification identifier
ja: 不正な通知 ID

en: Clear all notifications
ja: すべての通知をクリアする

en: Notifications
ja: 通知

en: Notification
ja: 通知

en: Display notifications
ja: 通知を表示する

en: Notification Daemon
ja: 通知デーモン
