notification-daemon master - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
lt: Pranešimų tarnyba

en: Display notifications
lt: Rodyti pranešimus

en: Closes the notification.
lt: Užveria pranešimą

en: Notification summary text.
lt: Pranešimo santraukos tekstas.

en: Invalid notification identifier
lt: Netinkamas pranešimo identifikatorius

en: Exceeded maximum number of notifications
lt: Viršytas leistinų pranešimų kiekis

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Replace a currently running application
lt: Pakeisti šiuo metu vykdomą programą

en: Notification body text.
lt: Pranešimo pagrindinės dalies tekstas.

en: Clear all notifications
lt: Išvalyti visus pranešimus

en: Notifications
lt: Pranešimai
