notification-daemon master - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
mr: सूचनांची कमाल संख्या वाढवले

en: Invalid notification identifier
mr: अवैध सूचना ओळखकर्ता

en: Clear all notifications
mr: सर्व सूचना नष्ट करा

en: Notifications
mr: सूचना

en: Notification
mr: सूचना

en: Notification Daemon
mr: सूचना डिमन

en: Display notifications
mr: डिस्पले सूचना
