notification-daemon master - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ms: Mencapai tahap maksimum notifikasi-notifikasi

en: Invalid notification identifier
ms: Pengenalan notifikasi tidak sah

en: Clear all notifications
ms: Hilangkan semua notifikasi-notifikasi

en: Notifications
ms: Notifikasi-notifikasi

en: Notification
ms: Notifikasi

en: Display notifications
ms: Papar notifikasi-notifikasi

en: Notification Daemon
ms: Daemon Notifikasi
