notification-daemon 0.7.1 - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
nb: Oversteget maksimalt antall varslinger

en: Invalid notification identifier
nb: Uyldig identifikator for varsel

en: Clear all notifications
nb: Tøm alle varsler

en: Notifications
nb: Varsler

en: Notification
nb: Varsling

en: Notification Daemon
nb: Varslingstjeneste

en: Display notifications
nb: Vis varsler
