notification-daemon - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
nl: Maximum aantal notificaties overschreden

en: Invalid notification identifier
nl: Ongeldig notificatie-id

en: Clear all notifications
nl: Alle notificaties wissen

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Notification
nl: Notificatie

en: Display notifications
nl: Notificaties tonen

en: Notification Daemon
nl: Notificatie-service
