notification-daemon master - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
oc: Nombre maximum de notificacions atench

en: Invalid notification identifier
oc: Identificant de notificacion pas valable

en: Clear all notifications
oc: Escafar totas las notificacions

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Notification
oc: Notificacion

en: Notification Daemon
oc: Servici de notificacion

en: Display notifications
oc: Afichar las notificacions
