notification-daemon master - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਦੀ ਵੱਧ ਤੋਂ ਵੱਧ ਗਿਣਤੀ ਤੋਂ ਵੱਧ ਗਈ

en: Invalid notification identifier
pa: ਗਲਤ ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਪਛਾਣਕਰਤਾ

en: Clear all notifications
pa: ਸਭ ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਸਾਫ਼ ਕਰੋ

en: Notifications
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ

en: Notification
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ

en: Display notifications
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਵੇਖਾਓ

en: Notification Daemon
pa: ਨੋਟੀਫਿਕੇਸ਼ਨ ਡੈਮਨ
