notification-daemon master - en to quz translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
quz: Ancha askha willanakuna

en: Invalid notification identifier
quz: Mana allin willana t'uqsiq

en: Clear all notifications
quz: Tukuy willanakunata chinkachiy

en: Notifications
quz: Willanakuna

en: Notification
quz: Willana

en: Notification Daemon
quz: Willanapaq pakasqa prugrama

en: Display notifications
quz: Willanakunata rikuchiy
