notification-daemon master - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ro: Numărul maxim de notificări a fost depășit

en: Invalid notification identifier
ro: Identificator de notificare nevalid

en: Clear all notifications
ro: Șterge toate notificările

en: Notifications
ro: Notificări

en: Notification
ro: Notificare

en: Display notifications
ro: Afișează notificări

en: Notification Daemon
ro: Serviciu de notificare
