notification-daemon - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
sk: Démon pre oznámenia

en: Display notifications
sk: Zobrazuje oznámenia

en: Closes the notification.
sk: Zavrie oznámenie.

en: Notification summary text.
sk: Test zhrnutia oznámenia.

en: Invalid notification identifier
sk: Neplatný identifikátor oznámenia

en: Exceeded maximum number of notifications
sk: Bol prekročený maximálny počet oznámení

en: Enable debugging code
sk: Povolí ladiaci kód

en: Replace a currently running application
sk: Nahradí aktuálne spustenú aplikáciu

en: Notification body text.
sk: Text tela oznámenia.

en: Clear all notifications
sk: Vymazať všetky oznámenia

en: Notifications
sk: Oznámenia
