notification-daemon master - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
sl: Največje število obvestil je preseženo

en: Invalid notification identifier
sl: Določilo obvestilnika je neveljavno

en: Clear all notifications
sl: Počisti vsa obvestila

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Notification
sl: Obvestilo

en: Display notifications
sl: Prikaži obvestila

en: Notification Daemon
sl: Ozadnji program za prikazovanje obvestil
