notification-daemon - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
sr: Позадинац обавештења

en: Display notifications
sr: Приказ обавештења

en: Closes the notification.
sr: Затвара обавештења.

en: Notification summary text.
sr: Сажетак текста обавештења.

en: Invalid notification identifier
sr: Неисправан одредник обавештења

en: Exceeded maximum number of notifications
sr: Премашен је највећи број обавештења

en: Enable debugging code
sr: Укључује кôд за тражење грешака

en: Replace a currently running application
sr: Замењује тренутно покренути програм

en: Notification body text.
sr: Тело текста обавештења.

en: Clear all notifications
sr: Очисти сва обавештења

en: Notifications
sr: Обавештења
