notification-daemon - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
sr: Pozadinac obaveštenja

en: Display notifications
sr: Prikaz obaveštenja

en: Closes the notification.
sr: Zatvara obaveštenja.

en: Notification summary text.
sr: Sažetak teksta obaveštenja.

en: Invalid notification identifier
sr: Neispravan odrednik obaveštenja

en: Exceeded maximum number of notifications
sr: Premašen je najveći broj obaveštenja

en: Enable debugging code
sr: Uključuje kôd za traženje grešaka

en: Replace a currently running application
sr: Zamenjuje trenutno pokrenuti program

en: Notification body text.
sr: Telo teksta obaveštenja.

en: Clear all notifications
sr: Očisti sva obaveštenja

en: Notifications
sr: Obaveštenja
