notification-daemon - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
sv: Aviseringsdemon

en: Display notifications
sv: Visa aviseringar

en: Closes the notification.
sv: Stänger aviseringen.

en: Notification summary text.
sv: Sammanfattningstext för avisering.

en: Invalid notification identifier
sv: Ogiltig aviseringsidentifierare

en: Exceeded maximum number of notifications
sv: Översteg maximalt antal aviseringar

en: Enable debugging code
sv: Aktivera felsökningskod

en: Replace a currently running application
sv: Ersätt ett för närvarande körande program

en: Notification body text.
sv: Huvudtext för avisering.

en: Clear all notifications
sv: Töm alla aviseringar

en: Notifications
sv: Aviseringar
