notification-daemon master - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
te: ప్రకటనల పరిమితి దాటినది

en: Invalid notification identifier
te: చెల్లని ప్రకటన గుర్తింపరి

en: Clear all notifications
te: అన్ని ప్రకటనలను శుభ్రపరుచు

en: Notifications
te: ప్రకటనలు

en: Notification
te: ప్రకటన

en: Display notifications
te: ప్రకటనలను ప్రదర్శించు

en: Notification Daemon
te: ప్రకటన సూత్రధారి
