notification-daemon - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ug: ئۇقتۇرۇشلارنىڭ سانى ئەڭ چوڭ چەكتىن ئېشىپ كەتتى.

en: Invalid notification identifier
ug: ئۇقتۇرۇش پەرقلەندۈرگۈچىسى ئىناۋەتسىز

en: Clear all notifications
ug: بارلىق ئۇقتۇرۇشلارنى تازىلاش

en: Notifications
ug: ئۇقتۇرۇشلار

en: Notification
ug: ئۇقتۇرۇش

en: Display notifications
ug: ئۇقتۇرۇشلارنى كۆرسەت

en: Notification Daemon
ug: ئۇقتۇرۇش Daemon ى
