notification-daemon master - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
vi: Vượt số thông báo tối đa

en: Invalid notification identifier
vi: Định danh thông báo không hợp lệ

en: Clear all notifications
vi: Xoá mọi thôngn báo

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Notification
vi: Thông báo

en: Display notifications
vi: Hiện thông báo

en: Notification Daemon
vi: Daemon Thông báo
