notification-daemon master - en to zu translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
zu: Kudlule inombolo ephelele yezaziso

en: Invalid notification identifier
zu: Isikhombi sesaziso esingavumelekile

en: Clear all notifications
zu: Susa zonke izaziso

en: Notifications
zu: Izaziso

en: Notification
zu: Isaziso

en: Display notifications
zu: Bonisa izaziso

en: Notification Daemon
zu: I-daemon yesaziso
