notification-daemon - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Notification Daemon
pl: Usługa powiadamiania

en: Display notifications
pl: Wyświetlanie powiadomień

en: Closes the notification.
pl: Zamyka powiadomienie.

en: Notification summary text.
pl: Tekst podsumowania powiadomienia.

en: Invalid notification identifier
pl: Nieprawidłowy identyfikator powiadomienia

en: Exceeded maximum number of notifications
pl: Przekroczono maksymalną liczbę powiadomień

en: Enable debugging code
pl: Włącza kod debugowania

en: Replace a currently running application
pl: Zastępuje obecnie uruchomiony program

en: Notification body text.
pl: Tekst treści powiadomienia.

en: Clear all notifications
pl: Wyczyść wszystkie powiadomienia

en: Notifications
pl: Powiadomienia
