notification-daemon - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ru: Превышено максимальное количество уведомлений

en: Invalid notification identifier
ru: Недопустимый идентификатор уведомления

en: Closes the notification.
ru: Закрывает уведомление.

en: Notification summary text.
ru: Заголовок текста уведомления.

en: Notification body text.
ru: Основной текст уведомления.

en: Clear all notifications
ru: Очистить все уведомления

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Notification
ru: Уведомление

en: Notification Daemon
ru: Служба уведомлений

en: Display notifications
ru: Показывать уведомления
