noVNC 0.6.1 - en to el translation catalogue (60 entries)

en: Connecting...
el: Συνδέεται...

en: Disconnecting...
el: Aποσυνδέεται...

en: Reconnecting...
el: Επανασυνδέεται...

en: Internal error
el: Εσωτερικό σφάλμα

en: Must set host
el: Πρέπει να οριστεί ο διακομιστής

en: Connected (encrypted) to
el: Συνδέθηκε (κρυπτογραφημένα) με το

en: Connected (unencrypted) to
el: Συνδέθηκε (μη κρυπτογραφημένα) με το

en: Something went wrong, connection is closed
el: Κάτι πήγε στραβά, η σύνδεση διακόπηκε

en: Disconnected
el: Αποσυνδέθηκε

en: New connection has been rejected with reason:
el: Η νέα σύνδεση απορρίφθηκε διότι:

en: New connection has been rejected
el: Η νέα σύνδεση απορρίφθηκε

en: Password is required
el: Απαιτείται ο κωδικός πρόσβασης

en: noVNC encountered an error:
el: το noVNC αντιμετώπισε ένα σφάλμα:

en: Hide/Show the control bar
el: Απόκρυψη/Εμφάνιση γραμμής ελέγχου

en: Move/Drag Viewport
el: Μετακίνηση/Σύρσιμο Θεατού πεδίου

en: viewport drag
el: σύρσιμο θεατού πεδίου

en: Active Mouse Button
el: Ενεργό Πλήκτρο Ποντικιού

en: No mousebutton
el: Χωρίς Πλήκτρο Ποντικιού

en: Left mousebutton
el: Αριστερό Πλήκτρο Ποντικιού

en: Middle mousebutton
el: Μεσαίο Πλήκτρο Ποντικιού

en: Right mousebutton
el: Δεξί Πλήκτρο Ποντικιού

en: Keyboard
el: Πληκτρολόγιο

en: Show Keyboard
el: Εμφάνιση Πληκτρολογίου

en: Extra keys
el: Επιπλέον πλήκτρα

en: Show Extra Keys
el: Εμφάνιση Επιπλέον Πλήκτρων

en: Toggle Ctrl
el: Εναλλαγή Ctrl

en: Toggle Alt
el: Εναλλαγή Alt

en: Send Tab
el: Αποστολή Tab

en: Send Escape
el: Αποστολή Escape

en: Send Ctrl-Alt-Del
el: Αποστολή Ctrl-Alt-Del

en: Shutdown/Reboot
el: Κλείσιμο/Επανεκκίνηση

en: Shutdown/Reboot...
el: Κλείσιμο/Επανεκκίνηση...

en: Power
el: Απενεργοποίηση

en: Shutdown
el: Κλείσιμο

en: Reboot
el: Επανεκκίνηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Clipboard
el: Πρόχειρο

en: Clear
el: Καθάρισμα

en: Fullscreen
el: Πλήρης Οθόνη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Shared Mode
el: Κοινόχρηστη Λειτουργία

en: View Only
el: Μόνο Θέαση

en: Clip to Window
el: Αποκοπή στο όριο του Παράθυρου

en: Scaling Mode:
el: Λειτουργία Κλιμάκωσης:

en: None
el: Καμία

en: Local Scaling
el: Τοπική Κλιμάκωση

en: Remote Resizing
el: Απομακρυσμένη Αλλαγή μεγέθους

en: Advanced
el: Για προχωρημένους

en: Encrypt
el: Κρυπτογράφηση

en: Host:
el: Όνομα διακομιστή:

en: Port:
el: Πόρτα διακομιστή:

en: Path:
el: Διαδρομή:

en: Automatic Reconnect
el: Αυτόματη επανασύνδεση

en: Reconnect Delay (ms):
el: Καθυστέρηση επανασύνδεσης (ms):

en: Logging:
el: Καταγραφή:

en: Disconnect
el: Αποσύνδεση

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Password:
el: Κωδικός Πρόσβασης:

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Canvas not supported.
el: Δεν υποστηρίζεται το στοιχείο Canvas
