noVNC 1.1.0 - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Disconnecting...
nl: Verbinding verbreken...

en: Reconnecting...
nl: Opnieuw verbinding maken...

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Must set host
nl: Host moeten worden ingesteld

en: Connected (encrypted) to
nl: Verbonden (versleuteld) met

en: Connected (unencrypted) to
nl: Verbonden (onversleuteld) met

en: Something went wrong, connection is closed
nl: Er iets fout gelopen, verbinding werd verbroken

en: Failed to connect to server
nl: Verbinding maken met server is mislukt

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: New connection has been rejected with reason:
nl: Nieuwe verbinding is geweigerd omwille van de volgende reden:

en: New connection has been rejected
nl: Nieuwe verbinding is geweigerd

en: Password is required
nl: Wachtwoord is vereist

en: noVNC encountered an error:
nl: noVNC heeft een fout bemerkt:

en: Hide/Show the control bar
nl: Verberg/Toon de bedieningsbalk

en: Move/Drag Viewport
nl: Verplaats/Versleep Kijkvenster

en: viewport drag
nl: kijkvenster slepen

en: Active Mouse Button
nl: Actieve Muisknop

en: No mousebutton
nl: Geen muisknop

en: Left mousebutton
nl: Linker muisknop

en: Middle mousebutton
nl: Middelste muisknop

en: Right mousebutton
nl: Rechter muisknop

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Show Keyboard
nl: Toon Toetsenbord

en: Extra keys
nl: Extra toetsen

en: Show Extra Keys
nl: Toon Extra Toetsen

en: Toggle Ctrl
nl: Ctrl omschakelen

en: Toggle Alt
nl: Alt omschakelen

en: Toggle Windows
nl: Windows omschakelen

en: Send Tab
nl: Tab Sturen

en: Send Escape
nl: Escape Sturen

en: Ctrl+Alt+Del
nl: Ctrl-Alt-Del

en: Send Ctrl-Alt-Del
nl: Ctrl-Alt-Del Sturen

en: Shutdown/Reboot
nl: Uitschakelen/Herstarten

en: Shutdown/Reboot...
nl: Uitschakelen/Herstarten...

en: Power
nl: Systeem

en: Shutdown
nl: Uitschakelen

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Reset
nl: Resetten

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Clear
nl: Wissen

en: Fullscreen
nl: Volledig Scherm

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shared Mode
nl: Gedeelde Modus

en: View Only
nl: Alleen Kijken

en: Clip to Window
nl: Randen buiten venster afsnijden

en: Scaling Mode:
nl: Schaalmodus:

en: None
nl: Geen

en: Local Scaling
nl: Lokaal Schalen

en: Remote Resizing
nl: Op Afstand Formaat Wijzigen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: Port:
nl: Poort:

en: Path:
nl: Pad:

en: Automatic Reconnect
nl: Automatisch Opnieuw Verbinden

en: Reconnect Delay (ms):
nl: Vertraging voor Opnieuw Verbinden (ms):

en: Show Dot when No Cursor
nl: Geef stip weer indien geen cursor

en: Logging:
nl: Logmeldingen:

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Connect
nl: Verbinden

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Send Password
nl: Verzend Wachtwoord:

en: Cancel
nl: Annuleren
