noVNC 0.6.1 - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: Reconnecting...
pl: Łączenie...

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Must set host
pl: Host i port są wymagane

en: Connected (encrypted) to
pl: Połączenie (szyfrowane) z

en: Connected (unencrypted) to
pl: Połączenie (nieszyfrowane) z

en: Something went wrong, connection is closed
pl: Coś poszło źle, połączenie zostało zamknięte

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: New connection has been rejected with reason:
pl: Nowe połączenie zostało odrzucone z powodu:

en: New connection has been rejected
pl: Nowe połączenie zostało odrzucone

en: Password is required
pl: Hasło jest wymagane

en: noVNC encountered an error:
pl: noVNC napotkało błąd:

en: Hide/Show the control bar
pl: Pokaż/Ukryj pasek ustawień

en: Move/Drag Viewport
pl: Ruszaj/Przeciągaj Viewport

en: viewport drag
pl: przeciągnij viewport

en: Active Mouse Button
pl: Aktywny Przycisk Myszy

en: No mousebutton
pl: Brak przycisku myszy

en: Left mousebutton
pl: Lewy przycisk myszy

en: Middle mousebutton
pl: Środkowy przycisk myszy

en: Right mousebutton
pl: Prawy przycisk myszy

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Show Keyboard
pl: Pokaż klawiaturę

en: Extra keys
pl: Przyciski dodatkowe

en: Show Extra Keys
pl: Pokaż przyciski dodatkowe

en: Toggle Ctrl
pl: Przełącz Ctrl

en: Toggle Alt
pl: Przełącz Alt

en: Send Tab
pl: Wyślij Tab

en: Send Escape
pl: Wyślij Escape

en: Send Ctrl-Alt-Del
pl: Wyślij Ctrl-Alt-Del

en: Shutdown/Reboot
pl: Wyłącz/Uruchom ponownie

en: Shutdown/Reboot...
pl: Wyłącz/Uruchom ponownie...

en: Power
pl: Włączony

en: Shutdown
pl: Wyłącz

en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Clipboard
pl: Schowek

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shared Mode
pl: Tryb Współdzielenia

en: View Only
pl: Tylko Podgląd

en: Clip to Window
pl: Przytnij do Okna

en: Scaling Mode:
pl: Tryb Skalowania:

en: None
pl: Brak

en: Local Scaling
pl: Skalowanie lokalne

en: Remote Resizing
pl: Skalowanie zdalne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Repeater ID:
pl: ID Repeatera:

en: Encrypt
pl: Szyfrowanie

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Automatic Reconnect
pl: Automatycznie wznawiaj połączenie

en: Reconnect Delay (ms):
pl: Opóźnienie wznawiania (ms):

en: Logging:
pl: Poziom logowania:

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Connect
pl: Połącz

en: Password:
pl: Hasło:

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Canvas not supported.
pl: Element Canvas nie jest wspierany.
