ntfs-config - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Insufficient rights
cs: Nedostatečná oprávnění

en: You need administrative rights to start this application.
cs: Pro spuštění této aplikace potřebujete práva administrátora.

en: Read/Write NTFS driver not installed
cs: Ovladač pro čtení/zápis NTFS není nainstalovaný.

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
cs: Pro podporu zápisu na zařízení NTFS potřebujete nejprve nainstalovat ovladač ntfs-3g.
    Pokud ho vaše distribuce nenabízí, můžete ho získat z:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
cs: <b>Nástroj nastavení podpory zápisu na NTFS</b>

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
cs: <big><b>Detekovány nové oddíly</b></big>

en: Advanced Configuration
cs: Pokročilé nastavení

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
cs: Alternativně je můžete nastavit 
    automaticky tlačítkem "Automatické nastavení"

en: Applying changes.
    Please wait until the process finishes.
cs: Provádím změny.
    Prosím vyčkejte na dokončení.

en: Auto Configure
cs: Automatické nastavení

en: Enable write support for external device
cs: Povolit podporu zápisu pro externí zařízení

en: Enable write support for internal device
cs: Povolit podporu zápisu pro interní zařízení

en: The following new partitions were detected.
    Select the ones you want to configure:
cs: Následující nové oddíly byly rozpoznány.
    Vyberte, které chctete konfigurovat:

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
cs: Povolí/zakáže podporu zápisu pro NTFS jedním kliknutím.

en: NTFS Configuration Tool
cs: Nastavení NTFS

note: Add new devices in the treeview
en: <Enter a mount point>
cs: ?:

en: Add
cs: Přidat

en: Device
cs: Zařízení

en: Mount Point
cs: Bod připojení

en: Formatting error
cs: Chyba formátování

en: <i>%s</i> contains an invalid character.
    Mount point should be in /media/. Alternatively, you can enter a simple name, like <i>disk</i>.
cs: <i>%s</i> obsahuje neplatný znak.
    Bod připojení by měl být v /media/. Nebo můžete vložit jednoduché jméno, např. <i>disk</i>.

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Mount point
cs: Bod připojení

en: Total
cs: Celkem

en: Used
cs: Použito

en: Reverting to previous version?
cs: Vrátit se k předchozí verzi?

en: All changes that you just made will be lost.
    Do you want to continue?
cs: Všechny změny budou ztraceny.
    Chcete pokračovat?

en: You disabled the following devices:
cs: Byly zakázíny následující zařízení:

en: Do you want to unmount them?
cs: Chcete je odpojit?

en: Unmount selected
cs: Odpojit vybrané

en: Reboot require
cs: Je vyžadován restart

en: In order to apply all your changes,
    you'll need to reboot your computer.
cs: K provedení všech změn
    je třeba restartovat počítač.

en: Mounting partition
cs: Připojuji oddíl

en: Unmounting partition
cs: Odpojuji oddíl

en: Applying changes
cs: Provádím změny

en: Unmounting %s
cs: Odpojuji %s

en: Mounting %s
cs: Připojuji %s

en: Unmounting failed
cs: Odpojení selhalo

en: Unmounting <i>%s</i> failed because of the following error:
cs: Odpojení <i>%s</i> selhalo kvůli následující chybě:

en: You can also use the 'lazy' options to detach the filesystem now.
cs: Nyní také můžete použít volbu 'lazy' pro odpojení souborového systému.

en: Unmounting <i>%s</i> failed, because
    it is currently used by the following applications:
cs: Odpojení <i>%s</i> selhalo, protože
    je právě používán následujícími aplikacemi:

en: Close all applications that use it and retry to unmount.
cs: Ukončete všechny aplikace, které je používají a opakujte odpojení.

en: The filesystem might be temporary buzy. Wait few seconds and retry.
cs: Souborový systém může být zaneprázdněn. Vyčkejte nekolik vteřin a opakujte akci.

en: Unmount with the 'lazy' option
cs: Odpojit s volbou 'lazy'

en: Retry unmount
cs: Opakovat odpojení

en: Even with the lazy option, unmounting failed.
cs: I přes použití volby 'lazy' odpojení selhalo.

en: Mounting <i>%s</i> failed because of the following error:
cs: Připojení <i>%s</i> selhalo kvůli následující chybě:

en: Retry mount
cs: Opakovat připojení

en: You can try one of the following action:
cs: Můžete zkusit následující akce:

en: It seams that option '%s' is not allowed.
cs: Vypadá to, že volba %s' není povolena.

en: Return options to defaults
cs: Použít výchozí hodnoty

en: Don't use the '%s' option
cs: Nepoužívejte volbu '%s'

en: It seams that fs type '%s' is not valid.
cs: Vypadá to, že tento typ systému souborů '%s' není platný.

en: No driver is available for this type of filsystem : '%s'
cs: Není dostupný ovladač pro tento typ systému souborů: '%s'

en: You can try to use the 'force' option. Be Aware that this could be risky.
cs: Můžete zkusit použít volbu 'force'. OPATRNĚ, může to být riskantní.

en: Use the 'force' option
cs: Použijte volbu 'force'
