ntfs-config - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Insufficient rights
hr: Nedovoljna prava

en: You need administrative rights to start this application.
hr: Potrebna su administrativna prava da pokrenete ovu aplikaciju.

en: Read/Write NTFS driver not installed
hr: NTFS driver za Čitanje/Zapisivanje nije instaliran

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
hr: Kako bi omogućili zapisivanje na vaš NTFS uređaj, prvo morat instalirati ntfs-3g driver.
    Ako ga vaša distribucija ne pruža, možete ga naći ovdje:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
hr: <big><b>Nove particije detektirane</b></big>

en: Advanced Configuration
hr: Napredna konfiguracija

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
hr: Alternativno, možete ih konfigurirati 
    automatski sa dugmetom "Automatski Konfiguriraj"

en: Applying changes.
    Please wait until the process finishes.
hr: Primjenjujem promjene.
    Molim sačekajte dok proces završi.

en: Auto Configure
hr: Automatski Konfiguriraj

en: Enable write support for external device
hr: Omogući podršku zapisivanja za vanjski uređaj

en: Enable write support for internal device
hr: Omogući podršku zapisivanja za unutrašnji uređaj

en: The following new partitions were detected.
    Select the ones you want to configure:
hr: Slijedeće nove particije su detektirane.
    Odaberite one koje želite konfigurirati:

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
hr: Omogući/onemogući podršku zapisivanja za NTFS s jednostavnim klikom.

en: NTFS Configuration Tool
hr: NTFS Konfiguracijski Alat

note: Add new devices in the treeview
en: <Enter a mount point>
hr: <Unesite točku montiranja>

en: Add
hr: Dodaj

en: Device
hr: Uređaj

en: Mount Point
hr: Točka montiranja

en: Formatting error
hr: Greška pri formatiranju

en: <i>%s</i> contains an invalid character.
    Mount point should be in /media/. Alternatively, you can enter a simple name, like <i>disk</i>.
hr: <i>%s</i> sadrži nevaljani karakter.
    Točka montiranja trebala bi se nalaziti u /media/. Alternativno, možete unijeti jednostavno ime, kao <i>disk</i>.

en: Writable
hr: Zapisivo

en: Mount point
hr: Točka montiranja

en: Total
hr: Ukupno

en: Used
hr: Upotrijebljeno

en: Reverting to previous version?
hr: Vraćanje na prijašnju verziju?

en: All changes that you just made will be lost.
    Do you want to continue?
hr: Sve promjene koje ste upravo napravili će biti izgubljene.
    Jeste li sigurni?
