ntfs-config - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Auto Configure
ja: 自動設定

en: Device
ja: デバイス

en: Mount Point
ja: マウント・ポイント

en: Writable
ja: 書き込み可能

en: Mount point
ja: マウント・ポイント

en: Used
ja: 使用中

en: Unmounting failed
ja: アンマウント失敗

en: Mounting failed
ja: マウント失敗
