ntfs-config - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Insufficient rights
nl: Niet genoeg rechten

en: You need administrative rights to start this application.
nl: Je hebt administratieve rechten nodig om dit programma te starten.

en: Read/Write NTFS driver not installed
nl: Lees/Schrijf NTFS stuurprogramma niet geïnstalleerd

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
nl: Om het mogelijk te maken naar NTFS apparaten te schrijven, moet eerst het ntfs-3g stuurprogramma geïnstalleerd worden.
    Als je distributie deze niet heeft, kun je deze verkrijgen via:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
nl: <b>NTFS schrijfondersteuning configuratieprogramma</b>

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
nl: <big><b>Nieuwe partities gedetecteerd</b></big>

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
nl: Je kunt ze ook automatisch configureren 
    met de "Configureer Automatisch" knop

en: Applying changes.
    Please wait until the process finishes.
nl: Bezig met het toepassen van de veranderingen.

en: Auto Configure
nl: Configureer Automatisch

en: Enable write support for external device
nl: Zet schrijfondersteuning voor extern apparaat aan

en: Enable write support for internal device
nl: Zet schrijfondersteuning voor intern apparaat aan

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
nl: NTFS schrijfondersteuning aan/uit zetten met een simpele klik.

en: NTFS Configuration Tool
nl: NTFS Configuratie Programma

note: Add new devices in the treeview
en: <Enter a mount point>
nl: <Voer een koppelpunt in>

en: Add
nl: Toevoegen

en: Device
nl: Apparaat

en: Mount Point
nl: Koppelpunt:

en: Formatting error
nl: Formatteerfout

en: <i>%s</i> contains an invalid character.
    Mount point should be in /media/. Alternatively, you can enter a simple name, like <i>disk</i>.
nl: <i>%s</i> bevat een ongeldig karakter.
    Koppelpunt moet in /media/ zijn. Je kunt ook een simpele naam invoeren, zoals <i>Schijf</i>.

en: Writable
nl: Beschrijfbaar

en: Mount point
nl: Koppelpunt

en: Total
nl: Totaal

en: Used
nl: Gebruikt

en: Reverting to previous version?
nl: Terugdraaien naar vorige versie?

en: All changes that you just made will be lost.
    Do you want to continue?
nl: Alle veranderingen die je zojuist hebt gemaakt zullen verloren zijn.
    Weet je zeker dat je door wilt gaan?

en: You disabled the following devices:
nl: Je hebt de volgende apparaten uitgeschakeld:

en: Do you want to unmount them?
nl: Wil je ze ontkoppelen?

en: Reboot require
nl: Herstart verplicht

en: In order to apply all your changes,
    you'll need to reboot your computer.
nl: Om alle wijzigingen toe te passen,
    dient de computer opnieuw opgestart te worden.

en: Applying changes
nl: Bezig met toepassen van veranderingen

en: Unmounting <i>%s</i> failed because of the following error:
nl: Het ontkoppelen van <i>%s</i> is mislukt vanwege de volgende fout:

en: You can also use the 'lazy' options to detach the filesystem now.
nl: Je kunt nu ook de "luie" opties gebruiken om het ondersteunde bestandssysteem te ontkoppelen.

en: Unmounting <i>%s</i> failed, because
    it is currently used by the following applications:
nl: Het ontkoppelen van <i>%s</i> is mislukt, omdat
    het momenteel in gebruik is door de volgende programma's:

en: Close all applications that use it and retry to unmount.
nl: Sluit alle programma's die het gebruiken en probeer opnieuw te ontkoppelen.

en: The filesystem might be temporary buzy. Wait few seconds and retry.
nl: Het bestandssysteem kan tijdelijk bezet zijn. Wacht een paar seconden en probeer het opnieuw.

en: Unmount with the 'lazy' option
nl: Ontkoppel met de "luie" optie

en: Even with the lazy option, unmounting failed.
nl: Zelfs met de luie optie is het ontkoppelen mislukt.

en: Mounting <i>%s</i> failed because of the following error:
nl: Koppelen van <i>%s</i> is mislukt vanwege de volgende fout:

en: You can try one of the following action:
nl: Je kunt één van de volgende acties proberen:

en: It seams that option '%s' is not allowed.
nl: Het ziet er naar uit dat de optie '%s' niet toegestaan is.

en: Return options to defaults
nl: Zet opties terug naar de standaard opties

en: Don't use the '%s' option
nl: Gebruik de '%s' optie niet

en: It seams that fs type '%s' is not valid.
nl: Het ziet er naar uit dat het bestandssysteem type '%s' niet geldig is.

en: Using driver '%s' (%s)
nl: Maakt gebruikt van stuurprogramma '%s' (%s)

en: No driver is available for this type of filsystem : '%s'
nl: Er is geen stuurprogramma beschikbaar voor dit type bestandssysteem: '%s'

en: You can try to use the 'force' option. Be Aware that this could be risky.
nl: Je kunt proberen om de 'forceer' optie te gebruiken. Let op dat dit riskant kan zijn.

en: Use the 'force' option
nl: Gebruik de 'forceer' optie
