ntfs-config - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Insufficient rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: You need administrative rights to start this application.
pl: Musisz mieć prawa administratora aby uruchomić tą palikację.

en: Read/Write NTFS driver not installed
pl: Sterownik NTFS Odczytu/Zapisu nie zainstalowany

en: In order to enable write support for your NTFS devices, you'll need first to install the ntfs-3g driver.
    If your distribution don't provide it, you can get it from :
    http://www.ntfs-3g.org
pl: Przed włączeniem możliwości zapisu dla urządzeń NTFS musisz zainstalować sterownik ntfs-3g.
    Jeżeli nie jest on dostarczony razem z Twoją dystrybucją, możesz go pobrać ze strony:
    http://www.ntfs-3g.org

en: <b>NTFS write support configuration tool</b>
pl: <b>Narzędzie konfiguracji trybu zapisu dla NTFS</b>

en: <big><b>New partitions detected</b></big>
pl: <big><b>Wykryto nowe partycje</b></big>

en: Advanced Configuration
pl: Konfiguracja zaawansowana

en: Alternatively you can configure them 
    automatically with the "Auto Configure" button
pl: Alternatywnie można skonfigurować je 
    automatycznie za pomocą przycisku "Autokonfiguracja"

en: Applying changes.
    Please wait until the process finishes.
pl: Zachowywanie zmian.
    Proszę czekać.

en: Auto Configure
pl: Autokonfiguracja

en: Enable write support for external device
pl: Włącz możliwość zapisu dla urządzeń zewnętrznych

en: Enable write support for internal device
pl: Włącz możliwość zapisu dla urządzeń wewnętrznych

en: The following new partitions were detected.
    Select the ones you want to configure:
pl: Zostały wykryte nowe partycje.
    Wybierz te, które chcesz skonfigurować:

en: Enable/disable write support for NTFS with a simple click.
pl: Włącz/wyłącz możliwość zapisu na partycjach NTFS jednym kliknięciem.

en: NTFS Configuration Tool
pl: Narzędzie konfiguracji trybu zapisu dla NTFS

note: Add new devices in the treeview
en: <Enter a mount point>
pl: <Wprowadź punkt montowania>

en: Add
pl: Dodaj

en: Device
pl: Urządzenie

en: Mount Point
pl: Punkt montowania

en: Formatting error
pl: Błąd formatowania

en: <i>%s</i> contains an invalid character.
    Mount point should be in /media/. Alternatively, you can enter a simple name, like <i>disk</i>.
pl: <i>%s</i> zawiera nieprawidłowy znak.
    Punkt montowania powinien być w folderze /media/. Alternatywnie spróbuj wpisać prostą nazwę, np. <i>disk</i>.

en: Writable
pl: Zapisywalny

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: Total
pl: Suma

en: Used
pl: Używany

en: Reverting to previous version?
pl: Przywrócić poprzednią wersję?

en: All changes that you just made will be lost.
    Do you want to continue?
pl: Wszystkie twoje zmiany, które ustawiłeś teraz zostaną utracone.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Unmounting disabled devices?
pl: Wymontować wyłączone urządzenia?

en: You disabled the following devices:
pl: Wyłączyłeś następujące urządzenia:

en: Do you want to unmount them?
pl: Czy chcesz je wymontować?

en: Unmount selected
pl: Wymontuj wybrany/e

en: Reboot require
pl: Wymagany restart komputera

en: In order to apply all your changes,
    you'll need to reboot your computer.
pl: Aby wprowadzić zmiany,
    konieczny jest restart komputera.

en: Mounting partition
pl: Montowanie partycji

en: Unmounting partition
pl: Wymontowywanie partycji

en: Applying changes
pl: Zatwierdzanie zmian

en: Unmounting %s
pl: Wymontowywanie %s

en: Mounting %s
pl: Montowanie %s

en: Unmounting failed
pl: Wymontowywanie nie powiodło się

en: Unmounting <i>%s</i> failed because of the following error:
pl: Wymontowywanie <i>%s</i> nie powiodło się ze względu na błąd:

en: You can also use the 'lazy' options to detach the filesystem now.
pl: Możesz także użyć opcji leniwej (lazy) aby odczepić teraz system plików.

en: Unmounting <i>%s</i> failed, because
    it is currently used by the following applications:
pl: Wymontowywanie <i>%s</i> nie powiodło się, ponieważ
    jest używane przez następujące aplikacje:

en: Close all applications that use it and retry to unmount.
pl: Zamknij wszystkie aplikacje które go używają i ponów wymontowywanie.

en: The filesystem might be temporary buzy. Wait few seconds and retry.
pl: System plików może być tymczasowo zajęty. Poczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie.

en: Unmount with the 'lazy' option
pl: Wymontuj z opcją 'lazy'

en: Retry unmount
pl: Wymontuj ponownie

en: Even with the lazy option, unmounting failed.
pl: Nawet z opcją leniwą (lazy), wymontowywanie nie powiodło się.

en: Mounting failed
pl: Montowanie nie powiodło się

en: Mounting <i>%s</i> failed because of the following error:
pl: Montowanie <i>%s</i> nie powiodło się ze względu na błąd:

en: Retry mount
pl: Zamontuj ponownie

en: You can try one of the following action:
pl: Możesz spróbować wykonać jedną z następujących czynności:

en: It seams that option '%s' is not allowed.
pl: Wygląda na to, że opcja %s' nie jest dozwolona.

en: Return options to defaults
pl: Przywróć opcje domyślne

en: Don't use the '%s' option
pl: Nie używaj opcji %s'

en: It seams that fs type '%s' is not valid.
pl: Wygląda na to, że typ systemu plików %s' nie jest prawidlowy.

en: Using driver '%s' (%s)
pl: Używam sterownika '%s' (%s)

en: No driver is available for this type of filsystem : '%s'
pl: Nie ma dostępnego sterownika dla tego typu systemu plików: %s'

en: You can try to use the 'force' option. Be Aware that this could be risky.
pl: Możesz spróbować użyć opcji wymuszonej (force). Pamiętaj, że może to być ryzykowne.

en: Use the 'force' option
pl: Użyj opcji wymuszonej (force)
