obconf 2.0.3 - en to lv translation catalogue (135 entries)

en: Openbox Configuration Manager
lv: Openbox iestatījumu pārvaldnieks

en: <span weight="bold">Theme</span>
lv: <span weight="bold">Tēma</span>

en: _Install a new theme...
lv: _Instalēt jaunu tēmu...

en: Create a theme _archive (.obt)...
lv: Izveidot tēmas arhīvu (.obt)...

en: Theme
lv: Tēma

en: <span weight="bold">Windows</span>
lv: <span weight="bold">Logi</span>

en: _Windows retain a border when undecorated
lv: Ne_dekorēti logi saglabā apmali

en: A_nimate iconify and restore
lv: A_nimēt minimizēšanu un atjaunošanu

en: <span weight="bold">Window Titles</span>
lv: <span weight="bold">Logu nosaukumi</span>

en: _Button order:
lv: Pogu kārtība:

en: N - The window's icon
    D - The all-desktops (sticky) button
    S - The shade (roll up) button
    L - The label (window title)
    I - The iconify (minimize) button
    M - The maximize button
    C - The close button
lv: N - Loga ikona
    D - 'Visas darbvirsmas' (lipīgs) poga
    S - Ēnošanas (saritināšanas) poga
    L - Birka (loga nosaukums)
    I - Minimizēšanas poga
    M - Maksimizēšanas poga
    C - Aizvēršanas poga

en: Window icon
    Window label (Title)
    Iconify (Minimize)
    Maximize
lv: Loga ikona
    Loga birka (nosaukums)
    Minimizēt
    Maksimizēt

en: Close
    Shade (Roll up)
    Omnipresent (On all desktops)
lv: Aizvērt
    Ēnot (saritināt)
    Uz visām darbvirsmām

en: <span weight="bold">Fonts</span>
lv: <span weight="bold">Fonti</span>

en: _Active window title:
lv: _Aktīvā loga nosaukums:

en: _Inactive window title:
lv: _Neaktīvā loga nosaukums:

en: Menu _header:
lv: Izvēlnes _virsraksts:

en: _Menu Item:
lv: Izvēlnes punkts:

en: Appearance
lv: Izskats

en: <span weight="bold">Focusing Windows</span>
lv: <span weight="bold">Logu fokusēšana</span>

en: Focus _new windows when they appear
lv: Fokusēties uz jaunajiem logiem, kad tie parādās

en: <span weight="bold">Placing Windows</span>
lv: <span weight="bold">Logu novietošana</span>

en: _Place new windows under the mouse pointer
lv: Novietot jaunos logus zem _peles kursora

en: _Center new windows when they are placed
lv: _Centrēt jaunos logus, kad tie tiek novietoti

en: Prefer to place new windows _on:
lv: Dot priekšroku jauno l_ogu novietošanai uz:

en: All monitors
lv: Visiem monitoriem

en: The active monitor
lv: Aktīvā monitora

en: The monitor with the mouse
lv: Monitora ar peli

en: Windows
lv: Logi

en: <span weight="bold">Moving and Resizing Windows</span>
lv: <span weight="bold">Logu pārvietošana un izmēru mainīšana</span>

en: Update the window contents while _resizing
lv: Mainot izmē_rus, atjaunināt loga saturu

en: Drag _threshold distance:
lv: Pārnešanas aiz_tures attālums:

en: Amount of resistance against other _windows:
lv: Noturība pret citiem logiem:

en: Amount of resistance against screen _edges:
lv: Noturība pret _ekrāna malām:

en: _Switch desktops when moving a window past the screen edge
lv: Pārslēgt darbvirsmas, pārvietojot logu aiz ekrāna malas

en: _Amount of time to wait before switching:
lv: Gaidīšanas laiks pirms pārslēgšanas:

en: <span weight="bold">Information Dialog</span>
lv: <span weight="bold">Informatīvais dialogs</span>

en: Show _information dialog:
lv: Rādīt _informatīvo dialogu:

en: When resizing terminal windows
lv: Mainot izmērus terminālu logiem

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Information dialog's _position:
lv: Informatīvā dialoga _pozīcija:

en: Centered on the window
lv: Loga centrā

en: Above the window
lv: Virs loga

en: Fixed position on screen
lv: Fiksētā pozīcijā uz ekrāna

en: Fixed _x position:
lv: Fiksētā _x pozīcija:

en: Centered
lv: Centrēts

en: From left edge
lv: No kreisās malas

en: From right edge
lv: No labās malas

en: Fixed _y position:
lv: Fiksētā _y pozīcija:

en: From top edge
lv: No augšējās malas

en: From bottom edge
lv: No apakšējās malas

en: Move & Resize
lv: Pārvietot & mainīt izm.

en: _Focus windows when the mouse pointer moves over them
lv: _Fokusēties uz logiem, kad tiem pāri pārvietojas peles kursors

en: Move focus under the mouse when _switching desktops
lv: Pārvietot foku_su zem peles, kad tiek pārslēgtas darbvirsmas

en: Move focus _under the mouse when the mouse is not moving
lv: Pārvietot fok_usu zem peles kursora, kad tas nekustas

en: _Raise windows when the mouse pointer moves over them
lv: Pacelt logus, kad tiem pāri pārvietojas peles kursors

en: _Delay before focusing and raising windows:
lv: Aizture pirms logu fokusēšanas un pacelšanas:

en: <span weight="bold">Titlebar</span>
lv: <span weight="bold">Virsraksta josla</span>

en: Double click on the _titlebar:
lv: Dubul_tklikšķis uz nosaukuma joslas:

en: Maximizes the window
lv: Maksimizē logu

en: Shades the window
lv: Ēno logu

en: Double click ti_me:
lv: Dubultklikšķa intervāls:

en: Mouse
lv: Pele

en: <span weight="bold">Desktops</span>
lv: <span weight="bold">Darbvirsmas</span>

en: _Show a notification when switching desktops
lv: Rādīt paziņojumu pār_slēdzot darbvirsmas

en: _Amount of time to show the notification for:
lv: P_aziņojuma uzkavēšanās laiks:

en: _Number of desktops:
lv: Da_rbvirsmu skaits:

en: _Desktop names:
lv: _Darbvirsmu nosaukumi:

en: Desktops
lv: Darbvirsmas

en: <span weight="bold">Desktop Margins</span>
lv: <span weight="bold">Darbvirsmu apmales</span>

en: Desktop margins are reserved areas on the edge of your screen.  New windows will not be placed within a margin, and maximized windows will not cover them.
lv: Darvirsmu apmales ir rezervēti apgabali pie jūsu ekrāna malām. Jauni logi netiks novietoti uz apmalēm, un maksimizēti logi tās nepārsegs.

en: _Top
lv: _Augša

en: _Left
lv: _Kreisā mala

en: _Right
lv: _Labā mala

en: _Bottom
lv: A_pakša

en: Margins
lv: Apmales

en: <span weight="bold">Dock</span>
lv: <span weight="bold">Doks</span>

en: The dock is a special container for "dockapps", or dock applications.  It is not visible on screen until a dockapp is run.  Dockapps can be used to show things like a clock, or to provide you with a system tray.
lv: Doks ir speciāls konteiners dokaplikācijām. Tas nav redzams uz ekrāna līdz dokaplikācija tiek palaista. Dokaplikācijas var tikt izmantotas, lai, piemēram, rādītu pulksteni vai arī nodrošinātu ar sistēmjoslu.

en: <span weight="bold">Position</span>
lv: <span weight="bold">Pozīcija</span>

en: _Position:
lv: _Pozīcija:

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top
lv: Augšā

en: Top Right
lv: Augšā pa labi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom Right
lv: Apakšā pa labi

en: Floating
lv: Brīvi novietots

en: _Floating position:
lv: _Novietošanas pozīcija:

en: Allow _windows to be placed within the dock's area
lv: A_tļaut logiem tikt novietotiem doka apgabalā

en: _Orientation:
lv: _Orientācija:

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: <span weight="bold">Stacking</span>
lv: <span weight="bold">Novietošana</span>

en: Keep dock _above other windows
lv: Pa_turēt doku virs citiem logiem

en: A_llow dock to be both above and below windows
lv: Atļaut doka novietošanu gan virs, gan zem _logiem

en: Keep dock _below other windows
lv: Paturēt doku zem citiem lo_giem

en: <span weight="bold">Hiding</span>
lv: <span weight="bold">Slēpšana</span>

en: _Hide off screen
lv: Paslēpt

en: _Delay before hiding:
lv: Aizture pirms paslēpšanas:

en: Delay before _showing:
lv: Aizture pirms rādīšana_s:

en: Dock
lv: Doks

en: Abo_ut
lv: Par

en: About ObConf
lv: Par ObConf

en: A preferences manager for Openbox
lv: Openbox iestatījumu pārvaldnieks

en: window1
lv: logs1

en: <span weight="bold">Press the key you wish to bind...</span>
lv: <span weight="bold">Nospiediet taustiņu, kuru vēlieties piesaistīt...</span>

en: Syntax: obconf [options] [ARCHIVE.obt]
lv: Sintakse: obconf [iespējas] [ARHĪVS.obt]

en: 
    Options:
lv: 
    Iespējas:

en:   --help                Display this help and exit
lv:   --help              Parāda šo palīdzības tekstu un iziet

en:   --version             Display the version and exit
lv:   --version           Parāda versiju un iziet

en:   --install ARCHIVE.obt Install the given theme archive and select it
lv:   --install ARHĪVS.obt Instalē doto tēmas arhīvu un pārslēdzas uz to

en:   --archive THEME       Create a theme archive from the given theme directory
lv:   --archive TĒMA        Izveido tēmas arhīvu no dotās tēmu mapes

en:   --config-file FILE    Specify the path to the config file to use
lv:   --config-file FAILS  Norāda ceļu uz izmantojamo konfigurācijas failu

en: 
    Please report bugs at %s
lv: 
    Lūdzu, ziņojiet kļūdas %s

en: --install requires an argument
lv: --install vajadzīgs arguments

en: --archive requires an argument
lv: --archive vajadzīgs arguments

en: --config-file requires an argument
lv: --config-file vajadzīgs arguments

en: Failed to load the obconf.glade interface file. You have probably failed to install ObConf properly.
lv: Nevarēja ielādēt obconf.glade saskarnes failu. Iespējams, ObConf jums ir nepareizi instalēts.

en: Failed to load an rc.xml. You have probably failed to install Openbox properly.
lv: Nevarēja ielādēt rc.xml. Iespējams, Iespējams, Openbox jums ir nepareizi instalēts.

en: Error while parsing the Openbox configuration file.  Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
lv: Kļūda nolasot Openbox konfigurācijas failu. Jūsu konfigurācijas fails nav derīgs XML.
    
    Ziņojums: %s

en: (Unnamed desktop)
lv: (Darbvirsma bez nosaukuma)

en: Choose an Openbox theme
lv: Izvēlieties Openbox tēmu

en: Openbox theme archives
lv: Openbox tēmu arhīvi

en: "%s" was installed to %s
lv: "%s" tika instalēts %s

en: "%s" was successfully created
lv: "%s" tika veiksmīgi izveidots

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
lv: Nespēja izveidot tēmas arhīvu "%s".
    Tika ziņotas šādas kļūdas:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
lv: Nespēja palaist "tar" komandu: %s

en: Unable to create directory "%s": %s
lv: Nespēja izveidot mapi "%s": %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
lv: "%s" nav derīga Openbox tēmas mape

en: Unable to move to directory "%s": %s
lv: Nespēja pārvietot uz mapi "%s": %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
lv: Nespēja atspiest failu "%s".
    Lūdzu, pārliecinieties, ka "%s" ir rakstāms un ka fails ir derīgs Openbox tēmas arhīvs.
    Tika ziņotas šādas kļūdas:
    %s

en: Custom actions
lv: Lietotāja darbības
