obconf - en to nl translation catalogue (138 entries)

en: Openbox Configuration Manager
nl: Openbox instellingenbeheerder

en: <span weight="bold">Theme</span>
nl: <span weight="bold">Thema</span>

en: _Install a new theme...
nl: _Installeer een nieuw thema...

en: Create a theme _archive (.obt)...
nl: Maak een thema-archief (.obt)...

en: Theme
nl: Thema

en: <span weight="bold">Windows</span>
nl: <span weight="bold">Vensters</span>

en: _Windows retain a border when undecorated
nl: _Vensters behouden een omlijsting wanneer onversierd

en: A_nimate iconify and restore
nl: A_nimeer minimaliseren en herstellen

en: <span weight="bold">Window Titles</span>
nl: <span weight="bold">Venstertitels</span>

en: _Button order:
nl: _Knopvolgorde:

en: N - The window's icon
    D - The all-desktops (sticky) button
    S - The shade (roll up) button
    L - The label (window title)
    I - The iconify (minimize) button
    M - The maximize button
    C - The close button
nl: N - Het vensterpictogram
    D - De alle-bureaubladen (permanente) knop
    S - De oprolknop
    L - Het etiket (venstertitel)
    I - De minimaliseerknop
    M - De maximaliseerknop
    C - De afsluitknop

en: Window icon
    Window label (Title)
    Iconify (Minimize)
    Maximize
nl: Vensterpictogram
    Vensteretiket (titel)
    Minimaliseer
    Maximaliseer

en: Close
    Shade (Roll up)
    Omnipresent (On all desktops)
nl: Sluiten
    Oprollen
    Overal aanwezig (op alle bureaubladen)

en: <span weight="bold">Fonts</span>
nl: <span weight="bold">Lettertypen</span>

en: _Active window title:
nl: _Actieve venstertitel:

en: _Inactive window title:
nl: _Inactieve venstertitel:

en: Menu _header:
nl: Menukop:

en: _Menu Item:
nl: Menu-onderdeel:

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: <span weight="bold">Focusing Windows</span>
nl: <span weight="bold">Scherpstellen op vensters</span>

en: Focus _new windows when they appear
nl: Stel scherp op nieuwe vensters wanneer ze verschijnen

en: <span weight="bold">Placing Windows</span>
nl: <span weight="bold">Vensterplaatsing</span>

en: _Place new windows under the mouse pointer
nl: _Plaats nieuwe vensters onder de muispijl

en: _Center new windows when they are placed
nl: _Centreer nieuwe vensters wanneer ze worden geplaatst

en: Prefer to place new windows _on:
nl: Plaats nieuwe vensters bij voorkeur _op:

en: All monitors
nl: Alle beeldschermen

en: The active monitor
nl: Het actieve beeldscherm

en: The monitor with the mouse
nl: Het beeldscherm met de muis

en: Windows
nl: Vensters

en: <span weight="bold">Moving and Resizing Windows</span>
nl: <span weight="bold">Vensters verplaatsen en van grootte veranderen</span>

en: Update the window contents while _resizing
nl: Werk de vensterinhoud bij tijdens grootteverandering

en: Drag _threshold distance:
nl: Afstand voor sleepdrempel:

en: Amount of resistance against other _windows:
nl: Hoeveelheid weerstand tegen andere vensters:

en: Amount of resistance against screen _edges:
nl: Hoeveelheid weerstand tegen schermranden:

en: _Switch desktops when moving a window past the screen edge
nl: Verwissel bureaubladen wanneer een venster voorbij de schermrand wordt bewogen

en: _Amount of time to wait before switching:
nl: Hoeveelheid wachttijd voor verwisseling:

en: <span weight="bold">Information Dialog</span>
nl: <span weight="bold">Informatiedialoog</span>

en: Show _information dialog:
nl: Toon informatiedialoog

en: When resizing terminal windows
nl: Tijdens grootteverandering van terminalvensters

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Information dialog's _position:
nl: Positie van informatiedialoog

en: Centered on the window
nl: Gecentreerd op het venster

en: Above the window
nl: Boven het venster

en: Fixed position on screen
nl: Vaste positie op het scherm

en: Fixed _x position:
nl: Vaste _x-positie:

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: From left edge
nl: Vanuit de linkerrand

en: From right edge
nl: Vanuit de rechterrand

en: Fixed _y position:
nl: Vaste _y-positie

en: From top edge
nl: Vanaf de bovenste rand

en: From bottom edge
nl: Vanaf de onderste rand

en: Move & Resize
nl: Verplaats en verander grootte

en: _Focus windows when the mouse pointer moves over them
nl: Stel scherp op vensters wanneer de muispijl over hen beweegt

en: Move focus under the mouse when _switching desktops
nl: Plaats scherpstelling onder de muis tijdens wisseling van bureaubladen

en: Move focus _under the mouse when the mouse is not moving
nl: Plaats scherpstelling onder de muis wanneer de muis niet beweegt

en: _Raise windows when the mouse pointer moves over them
nl: Verhef vensters wanneer de muispijl over hen beweegt

en: _Delay before focusing and raising windows:
nl: Vertraging voor scherpstellen op en verheffen van vensters:

en: <span weight="bold">Titlebar</span>
nl: <span weight="bold">Titelbalk</span>

en: Double click on the _titlebar:
nl: Dubbelklik op de _titelbalk:

en: Maximizes the window
nl: Maximaliseert het venster

en: Shades the window
nl: Rolt het venster op

en: Double click ti_me:
nl: Dubbelkliktijd:

en: Mouse
nl: Muis

en: <span weight="bold">Desktops</span>
nl: <span weight="bold">Bureaubladen</span>

en: _Show a notification when switching desktops
nl: _Toon een melding bij het wisselen van bureaubladen

en: _Amount of time to show the notification for:
nl: _Hoeveelheid tijd gedurende welke de melding wordt getoond:

en: _Number of desktops:
nl: _Aantal bureaubladen:

en: _Desktop names:
nl: _Bureaubladnamen:

en: Desktops
nl: Bureaubladen

en: <span weight="bold">Desktop Margins</span>
nl: <span weight="bold">Bureaubladmarges</span>

en: Desktop margins are reserved areas on the edge of your screen.  New windows will not be placed within a margin, and maximized windows will not cover them.
nl: Bureaubladmarges zijn gereserveerde gebieden op de rand van uw scherm. Nieuwe vensters zullen niet binnen een marge worden geplaatst, en gemaximaliseerde vensters zullen hen niet bedekken.

en: _Top
nl: _Bovenkant

en: _Left
nl: _Links

en: _Right
nl: _Rechts

en: _Bottom
nl: _Onderkant

en: Margins
nl: Marges

en: <span weight="bold">Dock</span>
nl: <span weight="bold">Dok</span>

en: The dock is a special container for "dockapps", or dock applications.  It is not visible on screen until a dockapp is run.  Dockapps can be used to show things like a clock, or to provide you with a system tray.
nl: Het dok is een speciale opslagplek voor doktoepassingen. Het is niet zichtbaar op het scherm totdat er een doktoepassing wordt gedraaid. Doktoepassingen kunnen worden gebruikt om dingen te tonen als een klok, of om u van een systeemvak te voorzien.

en: <span weight="bold">Position</span>
nl: <span weight="bold">Positie</span>

en: _Position:
nl: _Positie:

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top
nl: Bovenkant

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Floating
nl: Drijvend

en: _Floating position:
nl: Drijvende positie:

en: Allow _windows to be placed within the dock's area
nl: Sta vensters toe om te worden geplaatst binnen het dokgebied

en: _Orientation:
nl: _Oriëntatie:

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: <span weight="bold">Stacking</span>
nl: <span weight="bold">Stapeling</span>

en: Keep dock _above other windows
nl: Houd dok boven andere vensters

en: A_llow dock to be both above and below windows
nl: Sta het dok toe om zowel boven als onder vensters te zijn

en: Keep dock _below other windows
nl: Houd dok onder andere vensters

en: <span weight="bold">Hiding</span>
nl: <span weight="bold">Verbergen</span>

en: _Hide off screen
nl: Verberg buiten scherm

en: _Delay before hiding:
nl: Vertraging voor verbergen:

en: Delay before _showing:
nl: Vertraging voor tonen:

en: Dock
nl: Dok

en: Abo_ut
nl: Over

en: About ObConf
nl: Over ObConf

en: <span weight="bold" size="xx-large">ObConf VERSION</span>
nl: <span weight="bold" size="xx-large">ObConf-versie</span>

en: A preferences manager for Openbox
nl: Een voorkeurenbeheerder voor Openbox

en: Copyright (c) 2003-2008
    Dana Jansens <danakj@orodu.net>
    Tim Riley <tr@slackzone.org>
    Javeed Shaikh <syscrash2k@gmail.com>
nl: Auteursrecht (c) 2003-2008
    Dana Jansens <danakj@orodu.net>
    Tim Riley <tr@slackzone.org>
    Javeed Shaikh <syscrash2k@gmail.com>

en: window1
nl: venster1

en: <span weight="bold">Press the key you wish to bind...</span>
nl: <span weight="bold">Druk op de toets die u wil binden...</span>

en: Copyright (c)
nl: Auteursrecht (c)

en: Syntax: obconf [options] [ARCHIVE.obt]
nl: Syntax: obconf [opties] [ARCHIVE.obt]

en: 
    Options:
nl: 
    Opties:

en:   --help                Display this help and exit
nl:   --help                Toon deze hulptekst en sluit af

en:   --version             Display the version and exit
nl:   --version             Toon de versie en sluit af

en:   --install ARCHIVE.obt Install the given theme archive and select it
nl:   --installeer ARCHIVE.obt Installeer het opgegeven thema-archief en selecteer het

en:   --archive THEME       Create a theme archive from the given theme directory
nl:   --archive THEME       Maak een thema-archief vanuit de opgegeven thema- map

en:   --config-file FILE    Specify the path to the config file to use
nl:   --config-file FILE    Specificeer het pad naar het te gebruiken configuratiebestand

en: 
    Please report bugs at %s
nl: 
    Meld fouten a.u.b. aan %s

en: --install requires an argument
nl: --install vereist een argument

en: --archive requires an argument
nl: --archive vereist een argument

en: --config-file requires an argument
nl: --config-file vereist een argument

en: Failed to load the obconf.glade interface file. You have probably failed to install ObConf properly.
nl: Kon het obconf.glade interface-bestand niet laden. U hebt waarschijnlijk ObConf niet goed geïnstalleerd.

en: Failed to load an rc.xml. You have probably failed to install Openbox properly.
nl: Kon een rc.xml niet laden. U hebt waarschijnlijk Openbox niet goed geïnstalleerd.

en: Error while parsing the Openbox configuration file.  Your configuration file is not valid XML.
    
    Message: %s
nl: Fout bij het lezen van het Openbox-configuratiebestand. Uw configuratiebestand is geen geldige XML.
    
    Boodschap: %s

en: (Unnamed desktop)
nl: (Naamloos bureaublad)

en: Choose an Openbox theme
nl: Kies een Openbox-thema

en: Openbox theme archives
nl: Openbox-thema-archieven

en: "%s" was installed to %s
nl: '%s' werd geïnstalleerd op %s

en: "%s" was successfully created
nl: '%s' werd met succes gemaakt

en: Unable to create the theme archive "%s".
    The following errors were reported:
    %s
nl: Kon het thema-archief niet maken "%s".
    De volgende fouten werden gemeld:
    %s

en: Unable to run the "tar" command: %s
nl: Kon de 'tar'-opdracht niet uitvoeren: %s

en: Unable to create directory "%s": %s
nl: Kon de map '%s' niet maken: %s

en: "%s" does not appear to be a valid Openbox theme directory
nl: '%s' lijkt geen geldige Openbox-themamap te zijn

en: Unable to move to directory "%s": %s
nl: Kon niet verplaatsen naar map '%s': %s

en: Unable to extract the file "%s".
    Please ensure that "%s" is writable and that the file is a valid Openbox theme archive.
    The following errors were reported:
    %s
nl: Kon het bestand '%s' niet uitpakken.
    Zorg er a.u.b. voor dat '%s' beschrijfbaar is en dat het bestand een geldig Openbox-thema-archief is.
    De volgende fouten werden gemeld:
    %s

en: Custom actions
nl: Aangepaste acties
