obfuscate master - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Obfuscate
ca: Ofusca

en: Censor private information
ca: Censurar informació privada

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
ca: Censura;Privat;Imatge;Ofuscar;ocultar;informació;imatges;treure;eliminar;oculta;ocultar;

en: Default window maximized behaviour
ca: Comportament per defecte de la finestra maximitzada

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
ca: Ofusca us permet esborrar la informació privada de qualsevol imatge.

en: Main Window
ca: Finestra principal

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
ca: Obre una finestra nova

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
ca: Obre un fitxer

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
ca: Carrega una imatge del porta-retalls

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
ca: Copia una imatge al porta-retalls

[ctx: shortcut window]
en: Save As
ca: Desa com a

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
ca: Mostra les dreceres

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
ca: Tanca la finestra activa

[ctx: shortcut window]
en: Undo
ca: Desfés

[ctx: shortcut window]
en: Redo
ca: Refés

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
ca: Apropa

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
ca: Allunya

en: _Copy
ca: _Copia

en: _Save
ca: _Desa

en: _Open File
ca: _Obre un fitxer

en: _New Window
ca: _Finestra Nova

en: _Keyboard Shortcuts
ca: _Dreceres de teclat

en: _About Obfuscate
ca: _Quant a l'Ofusca

en: Open
ca: Obre

en: Drop an Image Here
ca: Deixeu anar una imatge aquí

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
ca: L'eina de desenfocament no és segura. No l'utilitzeu per a compartir informació sensible en un fòrum públic

en: Open File
ca: Obre un fitxer

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: All Images
ca: Totes les imatges
