obfuscate master - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Censor private information
be: Схавайце прыватную інфармацыю

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
be: Censor;Private;Image;Obfuscate;Цэнзар;Асабістае;Прыватнасць;Канфідэнцыяльнасць;Канфідэнцыйнасць;Відарыс;

en: Default window maximized behaviour
be: Прадвызначаныя паводзіны разгорнутага акна

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
be: Obfuscate дазваляе схаваць вашу асабістую інфармацыю з любога відарыса.

en: Main Window
be: Галоўнае акно

[ctx: shortcut window]
en: General
be: Агульныя

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
be: Адкрыць новае акно

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
be: Адкрыць файл

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
be: Загрузіць відарыс з буфера абмену

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
be: Скапіяваць відарыс у буфер абмену

[ctx: shortcut window]
en: Save As
be: Захаваць як

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
be: Паказаць спалучэнні клавіш

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
be: Закрыць актыўнае акно

[ctx: shortcut window]
en: Editor
be: Рэдактар

[ctx: shortcut window]
en: Undo
be: Адрабіць

[ctx: shortcut window]
en: Redo
be: Узнавіць

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
be: Павялічыць

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
be: Паменшыць

en: _Copy
be: _Капіяваць

en: _Save
be: _Захаваць

en: _Open File
be: _Адкрыць файл

en: _New Window
be: _Новае акно

en: _Keyboard Shortcuts
be: _Спалучэнні клавіш

en: _About Obfuscate
be: _Пра Obfuscate

en: Zoom out
be: Паменшыць

en: Reset Zoom
be: Скінуць маштаб

en: Zoom in
be: Павялічыць

en: Select a File
be: Выберыце файл

en: Open
be: Адкрыць

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Drop an Image Here
be: Перацягніце відарыс сюды

en: Undo
be: Адрабіць

en: Redo
be: Узнавіць

en: Fill
be: Запаўненне

en: Blur
be: Размыццё

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
be: Інструмент размыцця не з'яўляецца бяспечным. Калі ласка, не выкарыстоўвайце яго для абмену канфідэнцыяльнай інфармацыяй у публічнай прасторы

en: Save File
be: Захаваць файл

en: Save
be: Захаваць

en: All Images
be: Усе відарысы

en: Open File
be: Адкрыць файл
