obfuscate master - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Censor private information
el: Λογοκρισία προσωπικών πληροφοριών

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
el: Λογοκρισία;Ιδιωτικότητα;Εικόνα;Obfuscate;

en: Default window x position
el: Προεπιλεγμένη θέση άξονα x του παραθύρου

en: Default window y position
el: Προεπιλεγμένη θέση άξονα y του παραθύρου

en: Default window maximized behaviour
el: Προεπιλεγμένη συμπεριφορά μεγιστοποιημένου παραθύρου

en: Censor private information.
el: Λογοκρισία προσωπικών πληροφοριών.

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
el: Το Obfuscate σάς επιτρέπει να αναπαράγετε τις προσωπικές σας πληροφορίες από οποιαδήποτε εικόνα.

en: Main Window
el: Κυρίως παράθυρο

[ctx: shortcut window]
en: General
el: Γενικά

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
el: Άνοιγμα νέου παραθύρου

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
el: Άνοιγμα αρχείου

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
el: Φόρτωση εικόνας στο πρόχειρο

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
el: Αντιγραφή εικόνας στο πρόχειρο

[ctx: shortcut window]
en: Save As
el: Αποθήκευση ως

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
el: Εμφάνιση συντομεύσεων

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
el: Κλείσιμο ενεργού παραθύρου

[ctx: shortcut window]
en: Editor
el: Επεξεργαστής

[ctx: shortcut window]
en: Undo
el: Αναίρεση

[ctx: shortcut window]
en: Redo
el: Επανάληψη

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
el: Μεγέθυνση

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
el: Σμίκρυνση

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open File
el: Άνοιγμα αρχείου

en: New Window
el: Νέο παράθυρο

en: _Keyboard Shortcuts
el: _Συντομεύσεις πληκτρολογίου

en: _About Obfuscate
el: _Περί Obfuscate

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Drop an Image Here
el: Αφήστε μια εικόνα εδώ
