obfuscate master - en to nb translation catalogue (44 entries)

en: Censor private information
nb: Skjul sensitiv informasjon

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
nb: Obfuskering;Sensurering;Skjuling;Sløring;Pikselering;Censoring;Bilde;Redigering;Bildesensurering;

en: Default window maximized behaviour
nb: Maksimering

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
nb: Ikke alt er like egnet for deling. Obfuscate lar deg fjerne private opplysninger og sensitivt innhold fra bilder, slik at du kan dele dem uten å være redd for å få hemmeligheter på avveie.

en: Main Window
nb: Hovedvindu

[ctx: shortcut window]
en: General
nb: Generelt

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
nb: Nytt vindu

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
nb: Åpne fil

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
nb: Lim inn fra utklippstavlen

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
nb: Kopier til utklippstavlen

[ctx: shortcut window]
en: Save As
nb: Lagre som…

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
nb: Vis tastatursnarveier

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
nb: Lukk vindu

[ctx: shortcut window]
en: Editor
nb: Redigering

[ctx: shortcut window]
en: Undo
nb: Angre

[ctx: shortcut window]
en: Redo
nb: Gjør om

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
nb: Forstørr

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
nb: Forminsk

en: _Copy
nb: _Kopier

en: _Save
nb: _Lagre som…

en: _Open File
nb: _Åpne fil…

en: _New Window
nb: _Nytt vindu

en: _Keyboard Shortcuts
nb: _Tastatursnarveier

en: _About Obfuscate
nb: _Om Obfuscate

en: Zoom out
nb: Forminsk

en: Reset Zoom
nb: Tilbakestill skalering

en: Zoom in
nb: Forstørr

en: Select a File
nb: Velg fil

en: Open
nb: Åpne

en: Main Menu
nb: Hovedmeny

en: Drop an Image Here
nb: Slipp et bilde her

en: Undo
nb: Angre

en: Redo
nb: Gjør om

en: Fill
nb: Dekk

en: Blur
nb: Gjør uskarpt

en: Save Changes?
nb: Lagre endringer?

en: Open image contain unsaved changes. Changes which are not saved will be permanently lost
nb: Bildet har ulagrede endringer. Hvis de ikke lagres, vil de forsvinne permanent.

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Discard
nb: Forkast

en: Save
nb: Lagre

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
nb: Uskarphet har ingen sikkerhetsgaranti. Ikke bruk det til å dele sensitiv informasjon på et offentlig sted.

en: Save File
nb: Lagre fil

en: All Images
nb: Alle bilder

en: Open File
nb: Åpne fil
