obfuscate master - en to sl_SI translation catalogue (42 entries)

en: Obfuscate
sl_SI: Zakrivalnik

en: Censor private information
sl_SI: Nadzor zasebnih podatkov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
sl_SI: Censor;Private;Image;Obfuscate;Zasebno;recenzor;slika;Zakrivanje;zakrivalnik;

en: Default window maximized behaviour
sl_SI: Obnašanje privzeto razpetega okna

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
sl_SI: Program omogoča urejanje zasebnih podatkov katerekoli slike.

en: Main Window
sl_SI: Glavno okno

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
sl_SI: Odpre novo okno

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
sl_SI: Odpre datoteko

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
sl_SI: Naloži sliko iz odložišča

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
sl_SI: Kopira sliko v odložišče

[ctx: shortcut window]
en: Save As
sl_SI: Shrani kot

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
sl_SI: Zapre dejavno okno

[ctx: shortcut window]
en: Editor
sl_SI: Odpre urejevalnik

[ctx: shortcut window]
en: Undo
sl_SI: Razveljavi dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Redo
sl_SI: Ponovno uveljavi dejanje

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
sl_SI: Približa pogled

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji pogled

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: _Open File
sl_SI: _Odpri datoteko

en: _New Window
sl_SI: _Novo okno

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Obfuscate
sl_SI: _O programu

en: Zoom out
sl_SI: Oddalji

en: Reset Zoom
sl_SI: Ponastavi približanje

en: 100%
sl_SI: 100 %

en: Zoom in
sl_SI: Približaj

en: Select a File
sl_SI: Izbor datoteke

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Drop an Image Here
sl_SI: Povlecite sliko na to mesto

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Redo
sl_SI: Ponovno uveljavi

en: Fill
sl_SI: Zapolni

en: Blur
sl_SI: Zabriši

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
sl_SI: Orodje za zamegljevanje ni varno za skrivanje občutljivih podatkov na javnih forumih.

en: Save File
sl_SI: Shrani datoteko

en: Save
sl_SI: Shrani

en: All Images
sl_SI: Vse slike

en: Open File
sl_SI: Odpri datoteko
