obfuscate master - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Obfuscate
gl: Ofuscar

en: Censor private information
gl: Censurar información privada

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
gl: Censurar;Privado;Imaxe;Ofuscar;

en: Default window maximized behaviour
gl: Comportamento maximizado da xanela predeterminado

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
gl: Ofuscar permítelle quitar a información privada de calquera imaxe.

en: Main Window
gl: Xanela principal

[ctx: shortcut window]
en: General
gl: Xeral

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
gl: Abrir unha nova xanela

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
gl: Abrir un ficheiro

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
gl: Cargar a imaxe desde o portapapeis

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
gl: Copiar imaxe ao portapapeis

[ctx: shortcut window]
en: Save As
gl: Gardar como

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
gl: Mostrar os atallos de teclado

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
gl: Pechar a xanela activa

[ctx: shortcut window]
en: Undo
gl: Desfacer

[ctx: shortcut window]
en: Redo
gl: Refacer

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
gl: Acercar

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
gl: Afastar

en: _Copy
gl: _Copiar

en: _Save
gl: _Gardar

en: _Open File
gl: _Abrir ficheiro

en: _New Window
gl: _Nova xanela

en: _Keyboard Shortcuts
gl: Atallos de _teclado

en: _About Obfuscate
gl: _Sobre Ofuscar

en: Open
gl: Abrir

en: Drop an Image Here
gl: Solte unha imaxe aquí

en: Open File
gl: Abrir ficheiro

en: Cancel
gl: Cancelar

en: All Images
gl: Todas as imaxes
