obfuscate master - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Obfuscate
he: ערפול

en: Censor private information
he: צנזור פרטים אישיים

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
he: צנזורה;צינזור;הסתרה;פרטיות;פרטי;תמונה;ערפול;

en: Default window maximized behaviour
he: התנהגות חלון מוגדל כברירת מחדל

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
he: כלי הערפול מאפשר לך להסיר את הפרטים האישיים שלך מכל תמונה שהיא.

en: Main Window
he: חלון ראשי

en: Bilal Elmoussaoui
he: בילאל אלמוסאווי

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
he: פתיחת חלון חדש

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
he: פתיחת קובץ

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
he: טעינת תמונה מלוח הגזירים

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
he: העתקת תמונה ללוח הגזירים

[ctx: shortcut window]
en: Save As
he: שמירה בשם

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
he: הצגת קיצורים

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
he: לסגור את החלון הפעיל

[ctx: shortcut window]
en: Editor
he: עורך

[ctx: shortcut window]
en: Undo
he: ביטול

[ctx: shortcut window]
en: Redo
he: שחזור

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
he: התקרבות

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
he: התרחקות

en: _Copy
he: ה_עתקה

en: _Save
he: _שמירה

en: _Open File
he: _פתיחת קובץ

en: _New Window
he: _חלון חדש

en: _Keyboard Shortcuts
he: _קיצורי מקלדת

en: _About Obfuscate
he: _על ערפול

en: Zoom out
he: התרחקות

en: Reset Zoom
he: איפוס התקריב

en: Zoom in
he: התקרבות

en: Select a File
he: בחירת קובץ

en: Open
he: פתיחה

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Drop an Image Here
he: ניתן להשליך לכאן תמונה

en: Undo
he: ביטול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Fill
he: מלא

en: Blur
he: מטושטש

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
he: כלי הטשטוש אינו בטוח. נא לא להשתמש בו לשיתוף מידע רגיש בפורומים ציבוריים.

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Cancel
he: ביטול

en: All Images
he: כל התמונות
