obfuscate master - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Censor private information
hr: Cenzurirajte privatne informacije

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Censor;Private;Image;Obfuscate;
hr: Cenzuriraj;Privatno;Slika;Obfuscate;

en: Default window maximized behaviour
hr: Zadano ponašanje uvećanja prozora

en: Obfuscate lets you redact your private information from any image.
hr: Obfuscate vam omogućuje uređivanje vaših privatnih informacija sa svake slike.

en: Main Window
hr: Glavni prozor

[ctx: shortcut window]
en: General
hr: Općenito

[ctx: shortcut window]
en: Open a New Window
hr: Otvori novi prozor

[ctx: shortcut window]
en: Open a File
hr: Otvori datoteku

[ctx: shortcut window]
en: Load Image from Clipboard
hr: Učitaj sliku iz međuspremnika

[ctx: shortcut window]
en: Copy Image to Clipboard
hr: Kopiraj sliku u međuspremnik

[ctx: shortcut window]
en: Save As
hr: Spremi kao

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
hr: Prikaži prečace

[ctx: shortcut window]
en: Close the Active Window
hr: Zatvori aktivan prozor

[ctx: shortcut window]
en: Editor
hr: Uređivač

[ctx: shortcut window]
en: Undo
hr: Poništi

[ctx: shortcut window]
en: Redo
hr: Ponovi

[ctx: shortcut window]
en: Zoom In
hr: Uvećaj

[ctx: shortcut window]
en: Zoom Out
hr: Umanji

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Open File
hr: _Otvori datoteku

en: _New Window
hr: _Novi prozor

en: _Keyboard Shortcuts
hr: _Prečaci tipkovnice

en: _About Obfuscate
hr: _O Obfuscatu

en: Open
hr: Otvori

en: Drop an Image Here
hr: Ispustite sliku ovdje

en: The blur tool is not secure. Please do not use it to share sensitive information in a public forum
hr: Alat zamućivanja nije pouzdan. Ne koristite ga za dijeljenje osjetljivih informacija na javnim forumima.

en: Open File
hr: Otvori datoteku

en: Cancel
hr: Odustani

en: All Images
hr: Sve slike
